KOALIK napisał(a):

|
Jeżeli Łobodzińskiemu i Gargule dano kontrakty powyżej 300 tys. euro, to trudno, żebyśmy mieli pieniądze na wartościowszych piłkarzy od tej dwójki.
|
to jedna strona medalu ale kto sobie wyobrażał że Garguła sie tak rozsypie a po drugie czy przyszedłby tu za mniejsze pieniądze ?
z Kozakiem to chodziło bardziej o długość kontraktu Wisła chciała zapewne sprawdzić jak sobie poradzi przez poł roku zanim da dłuższy kontrakt bo kolejnych średnich graczy nie potrzebujemy Rumuni dali 2 letni.