Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20494
Stary 06.02.2010, 13:17
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
Wisła składała ofertę Janowi Kozakowi , miał ofertę z Wisły i Brasowa ale włączyła sie Timisoara i nas przebiła podobno dostał 200 tys euro na rok.

to taka wiadomość żeby nikt nie mówił ze Skorża nic nie robi ale rynek jest trudny a po drugie Rumunów stać aby ryzykować dłuższy kontrakt z co by nie mówiąc raczej nie wybitnym graczem Wisła podobno chciała na poczatek półrocznej umowy

http://aktualne.centrum.sk/sport/fut...41&tro6475_1_0

tylko nie płaczcie znowu
Jeżeli Łobodzińskiemu i Gargule dano kontrakty powyżej 300 tys. euro, to trudno, żebyśmy mieli pieniądze na wartościowszych piłkarzy od tej dwójki.
Odpowiedz cytując