Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
korzychxp
Member
Od: 01.2007
Offline
#
20492
06.02.2010, 12:51
sorry ale sugerowałem się "Positionsdetails: offensives Mittelfeld", a tu nawet 1 asysty brak. No i w sumie po co nam defensywny pomocnik? No coz. Pomyliłem sie.
korzychxp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do korzychxp
Znajdź inne posty napisane przez korzychxp