Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
wislak.kw
Member
Od: 04.2009
Skąd: Kazimierza Wielka
Offline
#
5821
06.02.2010, 10:44
Hull-Manchester City 2 1.7
At.Bilbao-Xerez 1 1.45
Valencia-Valladolid 1 1.35
Anderlecht-St.Truiden 1 1.25
Vit.Setubal-Benfica 2 1.3
Ako:5.4
Co myslicie o tym kuponie
wislak.kw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak.kw
Znajdź inne posty napisane przez wislak.kw