Mateuusz napisał(a):

a ja mogę polecic film Prawo zemsty. bardzo dobre kino
|
Pod to się przyklejam film jest naprawdę dobry.
Po za tym ostatnio oglądałem nowego Sherlocka Holmesa i też polecam bardzo dobrze wyszedł film.
Ponadto są jeszcze trzy jakie chcę wam polecić.Mianowicie:
American History X-(Więzień nienawiści)
The Turnament- (Turniej)
Wanted- (Ścigani)