Wyświetl pojedynczy post
AbdulTsw
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Tu i Tam .

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#762
Stary 06.02.2010, 00:54
Mateuusz napisał(a):Wyświetl post
a ja mogę polecic film Prawo zemsty. bardzo dobre kino
Pod to się przyklejam film jest naprawdę dobry.
Po za tym ostatnio oglądałem nowego Sherlocka Holmesa i też polecam bardzo dobrze wyszedł film.
Ponadto są jeszcze trzy jakie chcę wam polecić.Mianowicie:
American History X-(Więzień nienawiści)
The Turnament- (Turniej)
Wanted- (Ścigani)
Wisła Dla was to pięć liter dla NAS to całe ŻYCIE!!

Kompot [*] Będziemy pamiętać!
Odpowiedz cytując