Wyświetl pojedynczy post
Wojtator
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#278
Stary 05.02.2010, 19:13
kadziolek1906 napisał(a):Wyświetl post
3 Kwarte mają zawsze najlepsza,Wygramy Wygram Wygramy !!!
No to miałeś rację.

Ale robi się nie za dobrze
Ostatnio edytowane przez Wojtator : 05.02.2010 o godz. 19:16.
Odpowiedz cytując