Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20480
Stary 05.02.2010, 18:28
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Co do Issa Ba, stawiam na następujący bieg wydarzeń:

Odprawili go z kwitkiem na zakończenie zgrupowania, może nie doszli do porozumienia albo 120 tysięcy które oczekiwał to w tej chwuli astronomiczna kwota dla Wisły.
Ale żeby nie wyszło na to, że Wisła jednak nie szuka żadnych wzmocnień, to oficjalnie podali informację że wszystko jest już uzgodnione i go biorą, potrzebne są tylko testy medyczne na które przyjedzie w środę. A się spóźnia...

Specjalny medialny blef ze strony klubu. Mógł w to zostać wmanipulowany nawet trener Skorża.
Jakżeż wmanipulowany przecież Maciej w naszym klubie to teraz prawdziwa alfa i omega decyzyjna. Nie ma już łysego wichrzyciela z Legii ,sabotującego i ograniczającego zewsząd wielki talent menedżersko-trenerski Naszego Macieja więc jak mówią ,że Issa Ba przybędzie (obojętnie jak samolot, statek, samochód, rower czy nawet wielbłąd) to ja wierzę Maciejowi ,że czarnolicy zawodnik będzie u nas grał lada moment. Maciej by nas nigdy nie oszukał ....

PS. Podoba mi się też schizofrenia pojęciowa - "szukamy wzmocnień" hahahaha "szukamy ..... no właśnie chyba uzupełnień".
Ostatnio edytowane przez Bronex : 05.02.2010 o godz. 18:40.
Odpowiedz cytując