Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20479
Stary 05.02.2010, 18:27
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Co do Issa Ba, stawiam na następujący bieg wydarzeń:

Odprawili go z kwitkiem na zakończenie zgrupowania, może nie doszli do porozumienia albo 120 tysięcy które oczekiwał to w tej chwuli astronomiczna kwota dla Wisły.
Ale żeby nie wyszło na to, że Wisła jednak nie szuka żadnych wzmocnień, to oficjalnie podali informację że wszystko jest już uzgodnione i go biorą, potrzebne są tylko testy medyczne na które przyjedzie w środę. A się spóźnia...

Specjalny medialny blef ze strony klubu. Mógł w to zostać wmanipulowany nawet trener Skorża.
Po co klub mial by to robic? my nie Amika Poznan zeby ze wszystkim latac do mediow. Po ch.. klub mial by sciemniac? po prostu byl by komunikat ze sie nie dogadali i po sprawie i dalej szukaja wzmocnien lub nie.
,
Odpowiedz cytując