|
Co do Issa Ba, stawiam na następujący bieg wydarzeń:
Odprawili go z kwitkiem na zakończenie zgrupowania, może nie doszli do porozumienia albo 120 tysięcy które oczekiwał to w tej chwuli astronomiczna kwota dla Wisły.
Ale żeby nie wyszło na to, że Wisła jednak nie szuka żadnych wzmocnień, to oficjalnie podali informację że wszystko jest już uzgodnione i go biorą, potrzebne są tylko testy medyczne na które przyjedzie w środę. A się spóźnia...
Specjalny medialny blef ze strony klubu. Mógł w to zostać wmanipulowany nawet trener Skorża.
|