Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20474
Stary 05.02.2010, 17:42
Bronex napisał(a):Wyświetl post
"O żenujących łapankach dla bramkarzy urządzanych dwa razy do roku przez Wisłę pisaliśmy już milion razy. Skorży, który widzi przecież, jakich ma w kadrze bramkarzy naprawdę współczujemy – wybór między Pawełkiem, a Juszczykiem to jak wybór między zjedzeniem spleśniałych jabłek z babcinego kompotu a napiciem się wody z bagna."

Źródło cytatu może być tylko jedno ... weszło.com
Krążył kiedyś taki dowcip - uważaj, żeby nie zasnąć na Copacabanie, bo możesz się obudzić w Pogoni Szczecin.

Niedługo podobne będą krążyć o nas (właściwie już krążą).
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Jedzie ten Issa Ba czy nie ? Co on na nogach idzie?
A właśnie, tak mi się skojarzyło - co z Gimenezem?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując