Bronex napisał(a):

"O żenujących łapankach dla bramkarzy urządzanych dwa razy do roku przez Wisłę pisaliśmy już milion razy. Skorży, który widzi przecież, jakich ma w kadrze bramkarzy naprawdę współczujemy – wybór między Pawełkiem, a Juszczykiem to jak wybór między zjedzeniem spleśniałych jabłek z babcinego kompotu a napiciem się wody z bagna."
Źródło cytatu może być tylko jedno ... weszło.com
|
Krążył kiedyś taki dowcip - uważaj, żeby nie zasnąć na Copacabanie, bo możesz się obudzić w Pogoni Szczecin.
Niedługo podobne będą krążyć o nas (właściwie już krążą).
Bronex napisał(a):

|
Jedzie ten Issa Ba czy nie ? Co on na nogach idzie?
|
A właśnie, tak mi się skojarzyło - co z Gimenezem?