Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
PAWEL NEWB
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: kraków
Offline
#
936
05.02.2010, 17:39
Wow. Myślałem ze długość takiego kursu to okolo 3 miesiące. Werewolf dzięki, teraz już bede rokminiał ten kurs na AWFie
PAWEL NEWB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PAWEL NEWB
Znajdź inne posty napisane przez PAWEL NEWB