Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20473
Stary 05.02.2010, 17:18
"O żenujących łapankach dla bramkarzy urządzanych dwa razy do roku przez Wisłę pisaliśmy już milion razy. Skorży, który widzi przecież, jakich ma w kadrze bramkarzy naprawdę współczujemy – wybór między Pawełkiem, a Juszczykiem to jak wybór między zjedzeniem spleśniałych jabłek z babcinego kompotu a napiciem się wody z bagna."

Źródło cytatu może być tylko jedno ... weszło.com
Czy w tym wypadku należy tylko współczuć Skorży to bym się nie zgodził.

Jedzie ten Issa Ba czy nie ? Co on na nogach idzie?
Ostatnio edytowane przez Bronex : 05.02.2010 o godz. 17:27.
Odpowiedz cytując