"O żenujących łapankach dla bramkarzy urządzanych dwa razy do roku przez Wisłę pisaliśmy już milion razy. Skorży, który widzi przecież, jakich ma w kadrze bramkarzy naprawdę współczujemy – wybór między Pawełkiem, a Juszczykiem to jak wybór między zjedzeniem spleśniałych jabłek z babcinego kompotu a napiciem się wody z bagna."
Źródło cytatu może być tylko jedno ...

weszło.com
Czy w tym wypadku należy tylko współczuć Skorży to bym się nie zgodził.
Jedzie ten Issa Ba czy nie ? Co on na nogach idzie?