WislakWiDoK napisał(a):

Jak masz 20 sekund do konca to nigdzie nie masz 1.05, tylko 1,01 jak już albo wcale nie ma zakładu. Tak jak powiedział Pan Dudi, Gra nie warta świeczki. Znam takich co grali że w danym meczu ktoś nie strzeli hattricka po 1000 zł i siadało siadało, ale raz nie siadło...
Ja zagrałem.
|
Przecież ja nikogo nie chcę przekonać do mojego systemu gry.Tylko się wypowiedziałem że ja wolę grać na "live" a nie kupony.A co do kursu to powiem Ci że ja gram na około 1 minutę przed końcem zakładu po kursie 1.02 lub 1.01 i mnie to wystarcza bo dziennie wygrywam jakieś 15 do 20 zł.I jeszcze się nie przejechałem na takiej grze.A co mi z tego że na kuponie będę miał do wygrania setki złotych jak i tak ktoś wtopi.