szprotson napisał(a):

fajnie. W Fm za to Legia jest przepakowana a w Fifa 10 taka sama jak Wisła.
Po za tym, jesli dajesz Piotrka Brożka, to czemu nie Rzeżniczak.Tak samo czemu nie ma Jędrzejczyka i Paluchowskiego. Radovic jak Kirm.
Po za tym jesli piszesz o perspektywach, to powinienes uwzględnić 3 bramkarzy Legii.
Ale ze to jest Polska, to nazwiska nie graja.Wystarczy dac z siebie troszke wiecej niz sie daje, wymęczyc na 13 meczy 10 zwyciestw, i tak sie zdobywa Mistrza Polski.
Przypomne ze jedno mistrzostwo zdobył nam Marek Zienczuk,ktorego chcielismy sprzedawac oddawac za darmo czy nawet doplacac. O allegro nie bede wspominał.
|
Chodzi mi o piłkarzy którzy jeszcze nie osiągneli pełni możliwości. Tacy piłkarze jak Paluchowski i Jędrzejczyk raczej nie będą stanowili o sile Legii. Będzie to najwyżej uzupełnienie moim zdaniem. U nas oni już teraz stanowią trzon drużyny. A potencjał Kirma oceniam dużo wyżej niż Radovica(szczególnie odnośnie pracowitości, gry pod drużynę itp. Radovic się tego nigdy nie nauczy bo to egoista boiskowy).
Co do bramkarzy to jak miałby wymienić Gostomskiego i Machnowskiego, czy Skabę to równie dobrze mogę Kurto i Jarosińskiego
Wisła nadal może mieć duże szanse na mistrzostwo w kolejnych latach. Ale warunkiem(raczej nie do spełnienia) jest zatrzymanie trzonu drużyny i systematyczne kupowanie 1 bardzo dobrego gracza/rundę.
To okienko transferowe zdecydowanie przegraliśmy z Lechem(chociaż oni stracili frajersko Rengifo, co napewno ich też zaboli- nieobecność Rengifo odbiła się na ich formie w poprzedniej rundzie).
Można to chyba tak przedstawić, bo gołym okiem widać że Edek i Casplar nikogo taniego nie wypatrzyli a kasa pusta. Za to Lech ma jeszcze ochotę, a Legia też może jeszcze narozrabiać bo ich dyrektor sportowy nie śpi, a pieniądze zapewne mają większe niż Wisła w tym okienku.