Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5807
Stary 05.02.2010, 14:45
Daja`n napisał(a):Wyświetl post
Ja myślę że 20zł. to jest kusząca kwota.I weź pod uwagę że mój zakład trwa około 1 minuty więc szansę na wygraną mam sporą.
Jak masz 20 sekund do konca to nigdzie nie masz 1.05, tylko 1,01 jak już albo wcale nie ma zakładu. Tak jak powiedział Pan Dudi, Gra nie warta świeczki. Znam takich co grali że w danym meczu ktoś nie strzeli hattricka po 1000 zł i siadało siadało, ale raz nie siadło...

Garbaż1906 napisał(a):Wyświetl post
a co myślicie o naszych koszykarkach dzisiaj ? kurs w toto-mix na zwycięstwo Wiślaczek 2,10 zł
Ja zagrałem.
Ostatnio edytowane przez WislakWiDoK : 05.02.2010 o godz. 14:54.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując