Daniel Alves napisał(a):

Perspektywy(uważam, że ci piłkarze mają szczyt możliwości przed sobą, z pierwszej 11):
Wisła: Pi.Brożek, Alvarez, Marcelo, Diaz, Kirm, Boguski, Małecki, Brożek
Lech: Buric,Wojtkowiak, Stilic, Kriviec, Peszko, Lewandowski
Legia: Astis, Borysiuk, Rybus, Szałachowski
|
fajnie. W Fm za to Legia jest przepakowana a w Fifa 10 taka sama jak Wisła.
Po za tym, jesli dajesz Piotrka Brożka, to czemu nie Rzeżniczak.Tak samo czemu nie ma Jędrzejczyka i Paluchowskiego. Radovic jak Kirm.
Po za tym jesli piszesz o perspektywach, to powinienes uwzględnić 3 bramkarzy Legii.
Ale ze to jest Polska, to nazwiska nie graja.Wystarczy dac z siebie troszke wiecej niz sie daje, wymęczyc na 13 meczy 10 zwyciestw, i tak sie zdobywa Mistrza Polski.
Przypomne ze jedno mistrzostwo zdobył nam Marek Zienczuk,ktorego chcielismy sprzedawac oddawac za darmo czy nawet doplacac. O allegro nie bede wspominał.