Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
KrystekABG
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Polska
Offline
#
14225
05.02.2010, 14:41
Jak nazywa sie czcionka z szalika zrobionego na mecz przyjaźni Wisła-Lechia 15 XI 2008?
Good night left side.
KrystekABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KrystekABG
Znajdź inne posty napisane przez KrystekABG