Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
20466
05.02.2010, 14:35
rafal777
napisał(a):
http://sport.onet.pl/74318,1248685,2...wiadomosc.html
ciekaw jestem czy ktoś jest z nim w kontakcie. Czy chociaż telefon do niego mają...Chociaż z drugiej strony jak się koleś nie zgłasza to my nie będziemy za nim biegać. W końcu to nie Ronaldo
A swoją drogą to niezłe te transfery robimy
Bo to pewnie transfer z rodzaju:jeśli jesteś to dobrze,a jeśli cie nie ma...to też dobrze.Znowu będzie można kogoś przetestować.
rozarian
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rozarian
Znajdź inne posty napisane przez rozarian