Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4395
Stary 05.02.2010, 14:01
krystiano napisał(a):Wyświetl post
Czytaliście jak wybiórcza wychwala aMice?
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,75...ko_Kriwca.html
A co mieli napisać ?Że Wisła najlepiej działa na rynku bo testuje od roku 20 bramkarzy itd ?

Niektórzy na siłę próbują szukać dziury w całym.. jakby Wisła zrobiła taki transfer, to by o Wiśle pisali..

A co do przesuwania terminu rozgrywek... nie rozumiem, nie mają kasy na używanie podgrzania murawy to po co ją instalowali ? Dla ozdoby ?
Odpowiedz cytując