Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Neo1221
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
2117
05.02.2010, 12:02
http://allegro.pl/item908879327_oryg...2004_2005.html
Koszulka Wisły 2004/2005 Vidlicka - stan idealny - aukcja do niedzieli !!!
https://www.facebook.com/wislakrakowshirts
Neo1221
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Neo1221
Odwiedź stronę domową użytkownika Neo1221!
Znajdź inne posty napisane przez Neo1221