Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20457
Stary 05.02.2010, 10:54
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Zaiste dziwne to oświadczenie. Choć z drugiej strony dużo narosło mitów,że to pieniędzy nie ma itd. Z drugiej strony pamiętajcie,że jednak wzmocnienie naszego klubu a innych z ligi to różna para kaloszy. Mimo kłopotów i problemów o których zdajemy sobie sprawę, w dalszym ciągu jesteśmy kadrowo najmocniejsi.Pomijając kontuzje . Jeszcze to co dla innych jest sufitem dla nas jest podłogą. Że takiej prostej metafory użyję.
Przepraszam bardzo
Ale na której konkretnie pozycji jesteśmy tak znacznie mocniejsi od Legii i Lecha
Bramkarz, ofensywny pomocnik, skrzydła
Prosiłbym konkretnie
Odpowiedz cytując