Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2061
Stary 05.02.2010, 10:27
3rider napisał(a):Wyświetl post
Tyle, ze wtedy mielibysmy pozamiatane, bo z czolowka regularnie dostajemy baty

No rzeczywiście.

08/09

Polonia - Wisła 0;2
Wisła - Lech 1;4
Legia - Wisła 2;1
Wisła - Polonia 2;1
Lech - Wisła 1;1
Wisła - Legia 1;0

07/08

Wisła - Lech 4;2
Wisła - Legia 1;0
Wisła - Groclin 3;0
Lech - Wisła 1;2
Legia - Wisła 2;1
Groclin - Wisła 0;0

06/07

Legia - Wisła 1;1
Zagłębie - Wisła 0;0
Wisła - Bełchatów 2;4
Wisła - Legia 3;1
Wisła - Zagłębie 0;0
Bełchatów - Wisła 1;2


Regularne baty - na 18 meczów przegraliśmy 4
Odpowiedz cytując