3rider napisał(a):

|
Tyle, ze wtedy mielibysmy pozamiatane, bo z czolowka regularnie dostajemy baty
|
No rzeczywiście.
08/09
Polonia - Wisła 0;2
Wisła - Lech 1;4
Legia - Wisła 2;1
Wisła - Polonia 2;1
Lech - Wisła 1;1
Wisła - Legia 1;0
07/08
Wisła - Lech 4;2
Wisła - Legia 1;0
Wisła - Groclin 3;0
Lech - Wisła 1;2
Legia - Wisła 2;1
Groclin - Wisła 0;0
06/07
Legia - Wisła 1;1
Zagłębie - Wisła 0;0
Wisła - Bełchatów 2;4
Wisła - Legia 3;1
Wisła - Zagłębie 0;0
Bełchatów - Wisła 1;2
Regularne baty - na 18 meczów przegraliśmy 4