Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20455
Stary 05.02.2010, 09:57
canarinhos napisał(a):Wyświetl post
Gdyby powiedział o kogo chodzi Lech, Legia i inni dobrze by się im przyjrzeli. Gwarantuje Ci to. A ze sa obecnie w lepszej sytuacji finansowej to nie musze konczyc jakby moglo sie to skonczyc dla Wisły.
Dzięki za gwarancję - jakoś nie chce mi się wierzyć w lansowaną przez Ciebie STD....o tym jak wszyscy przejmują tych, którymi interesowała się Wisła.

Wystarczyłoby, aby Skorża powiedział, że przyjeżdż napastnik i lewy obrońca, a zamilknął w temacie o tym, że nie wie kim oni są, bo to stawia jego jako "generalnego menedżera" w sytuacji lekko idiotycznej. NIe jestem przeciwnikiem Skorży jako trenera, ale jego nos menedżerski jest dla mnie za słaby. Bednarz miał lepsze oko, moim zdaniem.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując