canarinhos napisał(a):

|
Gdyby powiedział o kogo chodzi Lech, Legia i inni dobrze by się im przyjrzeli. Gwarantuje Ci to. A ze sa obecnie w lepszej sytuacji finansowej to nie musze konczyc jakby moglo sie to skonczyc dla Wisły.
|
Dzięki za gwarancję - jakoś nie chce mi się wierzyć w lansowaną przez Ciebie STD....o tym jak wszyscy przejmują tych, którymi interesowała się Wisła.
Wystarczyłoby, aby Skorża powiedział, że przyjeżdż napastnik i lewy obrońca, a zamilknął w temacie o tym, że nie wie kim oni są, bo to stawia jego jako "generalnego menedżera" w sytuacji lekko idiotycznej. NIe jestem przeciwnikiem Skorży jako trenera, ale jego nos menedżerski jest dla mnie za słaby. Bednarz miał lepsze oko, moim zdaniem.