Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2059
Stary 05.02.2010, 09:49
Problem w tym, że w lipcu są wakacje i pytanie ilu ludzi by chodziło na mecze.
Ligę powiększyć do 18 raczej to chyba niezbyt dobry pomysł, bo poziom by się nam jeszcze bardziej obniżył.
Może właśnie zmniejszyć i zrobić 4 rundy ale z jakiś powodów tego nigdzie się nie praktykuje.
Na dzień dzisiejszy cieszmy się, że jest jak jest, bo przy tej szczupłości kadry może jakoś te 13 meczów przeczłapiemy, – ale faktycznie problem istnieje i jeśli chcemy coś znaczyć na arenie międzynarodowej to powinniśmy więcej grać.

W Rosji sezon zaczyna się 14 marca a runda wiosenna kończy się 26 lipca – 14 kolejek
Jesienne zaczyna się tydzień później i kończy się ostatniego listopada w sumie 30 kolejek - tyle co u nas.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 05.02.2010 o godz. 10:10.
Odpowiedz cytując