Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2055
Stary 05.02.2010, 08:15
Ja bym zostawił tą przerwę zimową, ale maksymalnie skrócił letnią, miedzy sezonami. To nie może być tak, że w najlepszą pogodę do grania piłkarze mają wolne - cały czerwiec i lipiec. Rozumiem, że czerwiec musi być wolny bo UEFA/FIFA, mistrzostwa świata, Europy czy coś, ale lipiec? Jak za gorąco to grać o 20 przy świetle.
Odpowiedz cytując