Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7018
Stary 05.02.2010, 06:23
Sprawa jest dosyć poważna z tym stadionem i nie bardzo chce mi się wierzyć w to, że wszyscy na około włącznie z ZiKiT twierdzą, że się wyrobią. Albo panuje tam więc taki bałagan z dokumentacją, że sami nie wiedzą na czym stoją, albo są święcie przekonani o tym że jednak do lipca dadzą radę.


Puki nie jest za późno, niech pan O ruszy kopułą i zmieni w projekcie oświetlenie na takie jak na Legii:

Ostatnio edytowane przez Gordian : 05.02.2010 o godz. 06:41.



Odpowiedz cytując