Sprawa jest dosyć poważna z tym stadionem i nie bardzo chce mi się wierzyć w to, że wszyscy na około włącznie z ZiKiT twierdzą, że się wyrobią. Albo panuje tam więc taki bałagan z dokumentacją, że sami nie wiedzą na czym stoją, albo są święcie przekonani o tym że jednak do lipca dadzą radę.
Puki nie jest za późno, niech pan O ruszy kopułą i zmieni w projekcie oświetlenie na takie jak na Legii:
