Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2054
Stary 05.02.2010, 01:04
Nasi de facto grają pół roku, do tego zazwyczaj raz w tygodniu - raj na ziemi.
Być może masz racje co do późnego początku rundy rewanżowej, choć ja jednak będę obstawał przy swoimSzczególnie że pamiętam rok gdzie u nas chyba przez 2 miesiące było po minus 30 - 15 a w Kolonii ledwo spadało na minus - ok zachodnie Niemcy ale jednak.
A co do ligi to też mam odmienne zdanie - Zgadzam się że akurat 16 zespołów to najgorszy układ, bo wychodzi jedynie 30 meczów w sezonie - tyle że zamiast 18 ja preferował bym 10.Jak dla mnie to maksimum, jeśli chodzi o zespoły które cokolwiek prezentują i to nie ma żadnego znaczenia że mamy 40 milionowy kraj - w tym 40 milionowym kraju mamy 350 tys piłkarzy(seniorzy i juniorzy) - w Czechach - 10 milionowych - 400 tyś(gdzie nawet nie jestem pewien czy czasami w tej liczbie nie ma tylko seniorów) - w Holandii 16 milionowej - 1.2 mln.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 05.02.2010 o godz. 01:07.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując