|
jak patrze na te roboty teraz z dachem, to jeszcze jedyna nadzieja ze ten stadion bedzie w wakacje jest chyba tylko dlatego, ze jakby tak uzywali wszystkich tych dzwigow do stawiania prefabrykantow na A/B a nie tak jak na C tylko 1 (bo żurawie chyba tego nie robiły) to moze i zrobic to zdazą. Ciekawy jestem czy w wypadku nocnych robot ludzie mieszkajacy w okolicy stadionu bardzo by protestowali (na szczescie nie mieszka ich tak wiele)
|