Wojtas napisał(a):

Ja mysle ze to pewna "odpowiedz" do mediow.
Tych od wieszczacych upadek i kleske Wisly od jakichs 5 lat,tych od wysmiewania i szydzenia na kazdym kroku.
Od pewnego czasu widząc naszą nieporadnosc (takie sa niestety fakty) nabijaja ciagle spirale tego jak to ta Wisla dosiegla dna i jest bankrutem.Co chwila atakują artykulami nawet z dzis gdzie czytamy ze "Juszczyk nie mial na bilet"....Robią z nas jakis niepelnosprawy organizm ktory najlepiej jakby zakonczyl zywota.
ich niedoczekanie.
|
To niech zamkną usta pismakom jakimś transferem, a nie pustym sloganem w internecie... Bo jak nie wyjdzie (bardzo duże prawdopodobieństwo) to skończy się tylko na kolejnym zaserwowanym na tacy argumencie, by z Wisły drwić...
"Czyny, nie słowa", jak to ktoś kiedys powiedział
Dla mnie ten "komunikat" (dementi? reklama? co to w ogóle było?) jest troszkę śmieszny.