Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20448
Stary 04.02.2010, 23:28
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
[I]

Natomiast info z oficjalnej - Wisła cały czas szuka wzmocnień - jest naprawdę bardzo dziwne. Czemu ma służyć Dla kogo ta informacja Dla menagerów - wystarczy parę telefonów i cały ten światek wie że Wisła potrzebuje i ma kasę To zapewne jakaś gra tylko pod kogo


Ja mysle ze to pewna "odpowiedz" do mediow.

Tych od wieszczacych upadek i kleske Wisly od jakichs 5 lat,tych od wysmiewania i szydzenia na kazdym kroku.

Od pewnego czasu widząc naszą nieporadnosc (takie sa niestety fakty) nabijaja ciagle spirale tego jak to ta Wisla dosiegla dna i jest bankrutem.Co chwila atakują artykulami nawet z dzis gdzie czytamy ze "Juszczyk nie mial na bilet"....Robią z nas jakis niepelnosprawy organizm ktory najlepiej jakby zakonczyl zywota.

ich niedoczekanie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując