Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4654
Stary 04.02.2010, 23:26
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Sa ludzie ktorzy wierza w hasla-wytrychy takie jak "integracja", "dobre stosunki z kims tam", "wizerunek", "nawiazywanie dialogu" itp. Nalezy do nich AS82.
Jakie to ma realne znaczenie w polityce widac na wielu przykladach. Chiny, Rosja, kraje arabskie maja w dupie integracje i dobre stosunki z zachodem. USA jest znienawidzone na polowie planety co nie przeszkadza innym krajom robic z nimi interesy. U nas na narodowych kompleksach "niech nas inni lubia" mozna zbic kapital jak widac.
Te hasła może nie są wytrychami ale są to podstawy dyplomacji.Podane przez Ciebie przykłady krajów(Rosja,USA,Chiny) to chyba jakiś żart w odniesieniu do naszego kraju.Dlaczego, chyba nie muszę wyjaśniać.

Rozumiem że dla Ciebie książkowym przykładem znakomitej dyplomacji jest utrzymywanie fatalnych stosunków ze wszystkimi sąsiadami, jak i z UE jako całością
94 - Allah Akbar!!