|
A ja sadze ze będzie tak..... Stadionu na lipiec na pewno nie będzie (ZA MALO CZASU no chyba ze będziemy mieć robotników setkami na budowie co raczej się nie stanie) Myślę ze pogramy jesień na hutniku i tyle z tego będzie.(patrzmy realnie na sprawę) Miejmy nadzieje ze do końca roku sie wyrobią....... .....
|