Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4653
Stary 04.02.2010, 23:14
Ach te nasz "elyty" polityczne...
Nie ma porządnych polityków. Tych z lewej nie liczę a ci z prawej dramat. Pomijając michnikowszczyznę i jej wyznawców:
1. Putin chce ugrać jak najwięcej zapraszając naszego "cudownego" premiera do Katynia.(Tusk już pewnie szczęśliwy)
2. Kaczyński w roku wyborczym coś tam zaczął nagle bredzić,że UPA to zło itd. Za późno panie Lechu sprzedałeś honor swój i Polski 2 lata temu.
Tylko Wisła!