|
Ach te nasz "elyty" polityczne...
Nie ma porządnych polityków. Tych z lewej nie liczę a ci z prawej dramat. Pomijając michnikowszczyznę i jej wyznawców:
1. Putin chce ugrać jak najwięcej zapraszając naszego "cudownego" premiera do Katynia.(Tusk już pewnie szczęśliwy)
2. Kaczyński w roku wyborczym coś tam zaczął nagle bredzić,że UPA to zło itd. Za późno panie Lechu sprzedałeś honor swój i Polski 2 lata temu.
|