wolfy napisał(a):

|
Zastanawia mnie, po co w ogóle ta przerwa letnia? Przy takich obciążeniach (czytaj - kilkunastu meczach na rundę)?
|
No wlasnie
i teraz pytanie ..
jak przy tak malo zagranych meczach ,zenujacycm wrecz podworkowym poziome tej ligi polowa naszego skladu miala czy nadal ma jakies drobne albo powazne urazy do dzis nawet nie wyleczone
Markus dobrze pisze ze to nie przypadek i trzeba by zobaczyc co to my za lekarzy mamy bo to wrecz niemozliwe zeby tak wygladala sytuacja z kontuzjami jak sie popatrzy na caly ten sezon.