Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4632
Stary 04.02.2010, 23:07
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Nie panikujcie z tym Ba ,i nie snujcie teorii spiskowych o Legii itd....

Wazne jest zeby Pawel jak naszybciej dolaczyl do zespolu i wchodzil w rytm gry.
Do ligi ponad 3 tyg,a u nas w ataku to poprostu bida i nedza.
I właśnie po to trzeba było trzymać choćby Niedzielana,ot kogoś w rezerwie po prostu
Odpowiedz cytując