Wojtas napisał(a):

Nie panikujcie z tym Ba ,i nie snujcie teorii spiskowych o Legii itd....
Wazne jest zeby Pawel jak naszybciej dolaczyl do zespolu i wchodzil w rytm gry.
Do ligi ponad 3 tyg,a u nas w ataku to poprostu bida i nedza.
|
I właśnie po to trzeba było trzymać choćby Niedzielana,ot kogoś w rezerwie po prostu
