Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7013
Stary 04.02.2010, 23:01
derr napisał(a):Wyświetl post
Co ty Arapaho taki defetysta no tak przepraszam przeciez jestes Polakiem,jak prawie wszyscy na tym forum
no może oprucz paru starozakonnych
Nie chodzi o defetyzm czy pesymizm,ale jest to po prostu fizycznie nie do wykonania,dobra wzniesienie konstrukcji to może,ale tą trybunę trzeba zagospodarować i przede wszystkim odebrać.
Odpowiedz cytując