derr napisał(a):

Co ty Arapaho taki defetysta no tak przepraszam przeciez jestes Polakiem,jak prawie wszyscy na tym forum
no może oprucz paru starozakonnych
|
Nie chodzi o defetyzm czy pesymizm,ale jest to po prostu fizycznie nie do wykonania,dobra wzniesienie konstrukcji to może,ale tą trybunę trzeba zagospodarować i przede wszystkim odebrać.