tofik napisał(a):

Ten koleś byl tak rzadki... Do dzisiaj jestem w szoku, że SKorża oglądając go przez cały obóz przygotowawczy pozwolił mu zostać...Chyba tylko dzięki temu, że był wysoki. Typowe myślenie polskiego kołcza. "Weźmy go, bo ma 1.,90 więc będzie dobry w powietrzu." A w meczu sie okazuje, że jakiś krasnel wygrywa z nim pojedynki główkowe
|
ale przeciez Beto na poczatku byl super zapowiadany...
szkoda tyko ze widziano go na DVD a potem przyjechal na trenning i juz został...
wtedy prowizorka ,minelo sporo czasu ,czy ktos wyciagnal jakies wnioski
