Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3466
Stary 04.02.2010, 22:57
tofik napisał(a):Wyświetl post
Ten koleś byl tak rzadki... Do dzisiaj jestem w szoku, że SKorża oglądając go przez cały obóz przygotowawczy pozwolił mu zostać...Chyba tylko dzięki temu, że był wysoki. Typowe myślenie polskiego kołcza. "Weźmy go, bo ma 1.,90 więc będzie dobry w powietrzu." A w meczu sie okazuje, że jakiś krasnel wygrywa z nim pojedynki główkowe


ale przeciez Beto na poczatku byl super zapowiadany...

szkoda tyko ze widziano go na DVD a potem przyjechal na trenning i juz został...

wtedy prowizorka ,minelo sporo czasu ,czy ktos wyciagnal jakies wnioski
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując