sandbender napisał(a):

Dla was/nas. Jak gazety pisały przeróżne rzeczy to płacz był, że się klub nie odnosi, że nie ma informacji, że coś tam nie tak bo "w gazecie napisali".
No to się odnieśli, skomentowali i poinformowali. Jedyne czego brakuje to zdanie "szukamy, ale nie sądzimy abyśmy znaleźli".
|
"Wasz/Ich" płacz jeszcze aż takiego problemu władzom klubu pewnie nie robił, ale jak zaczynają się pojawiać podobne informacje w mediach to już zmienia postać rzeczy, bo czasem taka presja medialna utrudnia negocjacje szczególnie zagranicą, gdzie takie nowinki szybko wyłapują i cena się szybko zmienia, bo Wisła potrzebuje szybko wzmocnień, więc jest szansa więcej na niej wydoić. Obstawiam jednak, że dołączy do Wisły napastnik, oczywiście taki, którego nazwisko póki co nie przedarło się do mediów

Ciekawe tylko czy negocjacje wypalą, tak jak mówiłem - do końca okienka zalecam cierpliwość bo może się tak zdarzyć, że w ostatnich minutach zostaną podpisane kontrakty z ciekawymi zawodnikami.