Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7012
Stary 04.02.2010, 22:49
Co do tego, że Obtułowicz dalej projektuje, jak dla mnie sprawa jest banalna: prawa autorskie. Nie zgodził się / miasto nie chciało zapłacić tyle ile chciał za ich sprzedaż. Także... dalej ma wyłączność.

No chyba że coś przeoczyłem.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując