Dla was/nas. Jak gazety pisały przeróżne rzeczy to płacz był, że się klub nie odnosi, że nie ma informacji, że coś tam nie tak bo "w gazecie napisali".
No to się odnieśli, skomentowali i poinformowali. Jedyne czego brakuje to zdanie "szukamy, ale nie sądzimy abyśmy znaleźli".