Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20444
Stary 04.02.2010, 22:34
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Natomiast info z oficjalnej - Wisła cały czas szuka wzmocnień - jest naprawdę bardzo dziwne. Czemu ma służyć Dla kogo ta informacja Dla menagerów - wystarczy parę telefonów i cały ten światek wie że Wisła potrzebuje i ma kasę To zapewne jakaś gra tylko pod kogo
Dla was/nas. Jak gazety pisały przeróżne rzeczy to płacz był, że się klub nie odnosi, że nie ma informacji, że coś tam nie tak bo "w gazecie napisali".
No to się odnieśli, skomentowali i poinformowali. Jedyne czego brakuje to zdanie "szukamy, ale nie sądzimy abyśmy znaleźli".
Odpowiedz cytując