Przyjazd senegalskiego pomocnika odwleka się. Ba wcześniej opuścił zgrupowanie w Antalyi, ale od mistrzów Polski dostał pozytywną opinię i od podpisania półrocznego kontraktu dzielą go tylko badania medyczne.
Ich pierwszy termin był we wtorek. Później przełożono go o dwa dni, ale wczoraj zawodnik również nie zjawił się w Krakowie. O jego przyjazd mistrzowie Polski są jednak spokojni i zapewniają, że pomocnik w Polsce wyląduje dziś lub jutro. W tej sytuacji Ba najprawdopodobniej nie poleci w niedzielę z drużyną do Hiszpanii, tylko dołączy później.
http://www.sport.pl/pilka/1,70998,75...el_Brozek.html
Natomiast info z oficjalnej -
Wisła cały czas szuka wzmocnień - jest naprawdę bardzo dziwne. Czemu ma służyć

Dla kogo ta informacja

Dla menagerów - wystarczy parę telefonów i cały ten światek wie że Wisła potrzebuje i ma kasę

To zapewne jakaś gra tylko pod kogo
