Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20442
Stary 04.02.2010, 22:19
Przyjazd senegalskiego pomocnika odwleka się. Ba wcześniej opuścił zgrupowanie w Antalyi, ale od mistrzów Polski dostał pozytywną opinię i od podpisania półrocznego kontraktu dzielą go tylko badania medyczne.

Ich pierwszy termin był we wtorek. Później przełożono go o dwa dni, ale wczoraj zawodnik również nie zjawił się w Krakowie. O jego przyjazd mistrzowie Polski są jednak spokojni i zapewniają, że pomocnik w Polsce wyląduje dziś lub jutro. W tej sytuacji Ba najprawdopodobniej nie poleci w niedzielę z drużyną do Hiszpanii, tylko dołączy później.

http://www.sport.pl/pilka/1,70998,75...el_Brozek.html

Natomiast info z oficjalnej - Wisła cały czas szuka wzmocnień - jest naprawdę bardzo dziwne. Czemu ma służyć Dla kogo ta informacja Dla menagerów - wystarczy parę telefonów i cały ten światek wie że Wisła potrzebuje i ma kasę To zapewne jakaś gra tylko pod kogo
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 04.02.2010 o godz. 22:26.
Odpowiedz cytując