Baala napisał(a):

2. Skorża mówi że ten napastnik Punosevic na chwile obecną nie ale bedzą mu sie przygladac i jak sie rozwinie to go może kupia. A ja mówie hola hola po raz drugi! Jak się ten Serb rozwinie to pójdzie na zachód za kase jakiej nigdy w historii nie wydaliśmy na transfery. Wystarczy poszukac info za ile odchodzą z Serbskiej ligi napastnicy którzy coś w niej zanczą. Więc albo go bierzemy teraz z nadzieją na rozwój, albo juz z niego zrezygnowaliśmy bo jak on sie rozwinie w Serbii to nie ma szans go kupić więc niech nie mydlą oczu.
Jeśli chodzi o ten komunikat to nie takie rzeczy wciskali, w końcu przed każdym okienkiem od ilus lat słysze ze kadra ma byc gotowa na pierwszym zgrupowaniu, w tym okienku oczywiście też te słowa dane było mi usłyszeć.
|
Masz racje. Mozemy sie nim interesowac, ale za pol roku może on być wart 1 mln euro, a nas nie stac nawet na polowe tej kwoty.