Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20441
Stary 04.02.2010, 22:18
Baala napisał(a):Wyświetl post

2. Skorża mówi że ten napastnik Punosevic na chwile obecną nie ale bedzą mu sie przygladac i jak sie rozwinie to go może kupia. A ja mówie hola hola po raz drugi! Jak się ten Serb rozwinie to pójdzie na zachód za kase jakiej nigdy w historii nie wydaliśmy na transfery. Wystarczy poszukac info za ile odchodzą z Serbskiej ligi napastnicy którzy coś w niej zanczą. Więc albo go bierzemy teraz z nadzieją na rozwój, albo juz z niego zrezygnowaliśmy bo jak on sie rozwinie w Serbii to nie ma szans go kupić więc niech nie mydlą oczu.

Jeśli chodzi o ten komunikat to nie takie rzeczy wciskali, w końcu przed każdym okienkiem od ilus lat słysze ze kadra ma byc gotowa na pierwszym zgrupowaniu, w tym okienku oczywiście też te słowa dane było mi usłyszeć.

Masz racje. Mozemy sie nim interesowac, ale za pol roku może on być wart 1 mln euro, a nas nie stac nawet na polowe tej kwoty.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując