|
Dwie ostatnie sprawy:
1. Kazimierski to jest jednak głupek, najpierw mówi w wywiadzię że testowali sam szrot, póxniej spytany po co w takim razie tyle szrotu na testy zapraszał to sie wykręca i zmienia zdanie że jednak dwóh było ok. Hola, hola, wspomina o Moretto który kiedy trenował z Wisłą to z tego co pamietam Kazimierskigo nie było. Drugim jest niby ten Fin co jak przyjechał juz podpisac kontrakt i tuż przed podpisem zagrał sparing gdzie puścił trzy gole to sam nasz były trener bramkarzy go osobiscie pogonił, więc niech nie wciska kitu.
2. Skorża mówi że ten napastnik Punosevic na chwile obecną nie ale bedzą mu sie przygladac i jak sie rozwinie to go może kupia. A ja mówie hola hola po raz drugi! Jak się ten Serb rozwinie to pójdzie na zachód za kase jakiej nigdy w historii nie wydaliśmy na transfery. Wystarczy poszukac info za ile odchodzą z Serbskiej ligi napastnicy którzy coś w niej zanczą. Więc albo go bierzemy teraz z nadzieją na rozwój, albo juz z niego zrezygnowaliśmy bo jak on sie rozwinie w Serbii to nie ma szans go kupić więc niech nie mydlą oczu.
Jeśli chodzi o ten komunikat to nie takie rzeczy wciskali, w końcu przed każdym okienkiem od ilus lat słysze ze kadra ma byc gotowa na pierwszym zgrupowaniu, w tym okienku oczywiście też te słowa dane było mi usłyszeć.
|