Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20438
Stary 04.02.2010, 22:13
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No, ja nie wiem, czy po tym jak w Legii zobaczyli Nurkovicia w akcji, to faktycznie nadal chciałoby im się sprawdzać "nasze" wynalazki
Nie popadajmy może w paranoję, menedżerowie przysyłają DVD nie tylko nam.
Mi chodzi tylko o to, że czasem nie warto od razu rzucac nazwiskami W ostatnim okienku kilka polskich klubow bylo zainteresowanych tymi samymi zawodnikami. Szczegolnie chodzi mi o lige bialoruska (m. in Kriwiec, Rodionow) czy wspomnianym Nurkoviciem (My i Legia)
Ostatnio edytowane przez canarinhos : 04.02.2010 o godz. 22:16.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując