wolfy napisał(a):

No, ja nie wiem, czy po tym jak w Legii zobaczyli Nurkovicia w akcji, to faktycznie nadal chciałoby im się sprawdzać "nasze" wynalazki
Nie popadajmy może w paranoję, menedżerowie przysyłają DVD nie tylko nam.
|
Mi chodzi tylko o to, że czasem nie warto od razu rzucac nazwiskami

W ostatnim okienku kilka polskich klubow bylo zainteresowanych tymi samymi zawodnikami. Szczegolnie chodzi mi o lige bialoruska (m. in Kriwiec, Rodionow) czy wspomnianym Nurkoviciem (My i Legia)