Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1743
Stary 04.02.2010, 22:05
bercik860 napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=J6k11...layer_embedded

To jest piosenka Linkin Park - Numb, wie ktoś w jakim remixie albo coś? Bo oryginał jest wolniejszy i troche inny

Z góry dzięki
http://www.youtube.com/watch?v=WiRAuxopqf0
?
Odpowiedz cytując