alkoholik napisał(a):

Acha juz wiem patrzyłem w złe miejsce Ja mysle ze stadion zbudują do lipca, jak pamiętam sama budowa c jak zrobiono fundamenty od położenia pierwszych słupów do położenia wszystkich żedów, trwało to ok 2 miesięcy więc jeśli nie będzie dłuższych przerw to powinni skończyc do lipca a nawet do czerwca jak by im się chciało w co wątpie.
|
Alkoholik ty już więcej nie pij (choć w twoim wieku picie jest zabronione) cały stadion w 5,5 miesiąca , jeśli sam dach i konstrukcję dachu składac będą z 2-3 miesiące? Acha, nieźle to sobie policzyłeś,hehe