Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7009
Stary 04.02.2010, 21:27
alkoholik napisał(a):Wyświetl post
Acha juz wiem patrzyłem w złe miejsce Ja mysle ze stadion zbudują do lipca, jak pamiętam sama budowa c jak zrobiono fundamenty od położenia pierwszych słupów do położenia wszystkich żedów, trwało to ok 2 miesięcy więc jeśli nie będzie dłuższych przerw to powinni skończyc do lipca a nawet do czerwca jak by im się chciało w co wątpie.
Alkoholik ty już więcej nie pij (choć w twoim wieku picie jest zabronione) cały stadion w 5,5 miesiąca , jeśli sam dach i konstrukcję dachu składac będą z 2-3 miesiące? Acha, nieźle to sobie policzyłeś,hehe
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując