Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20434
Stary 04.02.2010, 21:05
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Trochę tego nie rozumiem - Maciej Skorża jest "menedżerem" Wisły i wprowadzono angielski model zarządzania, a jak sie okazuje nie wie jacy zawodnicy mogą pojawić się na zgrupowaniu w Hiszpanii. Czyżby Edek z Josefem wynaleźli takich grajków, że ich nazwiska trzeba trzymać w tajemnicy nawet przed swoim szefem ?
Gdyby powiedział o kogo chodzi Lech, Legia i inni dobrze by się im przyjrzeli. Gwarantuje Ci to. A ze sa obecnie w lepszej sytuacji finansowej to nie musze konczyc jakby moglo sie to skonczyc dla Wisły.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując