Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4722
Stary 04.02.2010, 20:27
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
[URL]

Co nie zmienia faktu, że Figurski jest z Krakowa i kiedyś na R22 go widziałem razem z RMFem jeszcze, ale nie wiem czemu tam był
Grubas nie jest z Krakowa WIKI ale w czasie krakowskiego epizodu mieszkał na Rusznikarskiej, którą o sympatie prowiślackie podejrzewać nie sposób...
Ostatnio edytowane przez spartan : 04.02.2010 o godz. 20:30.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując