Wyświetl pojedynczy post
ardianek
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: POLSKA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20430
Stary 04.02.2010, 20:04
issa ba nie ma ciagle w krakowie. mial byc juz we wt. dla mnie to jest frajestrwo puszczac sobie upatrzonego zawodnika, ktory nie ma kontrakty, do domu na jakis okres czasu, przed podpisaniem, bioriac pod uwage fakt ze 9 na 10 odpada albo przez nieprzyadntosc, albo nie dogaduje sie finansowo, taki zawodnik ktory jerst juz prawie w wisle, jest skarbem. mogli go podpisac i pouscic i bylby problem z glowy. a tak, on nam nic nei jest winien, wcale nie musi wrocic. wcale bym sie nei zdiwil ze jesli cos soba reprezentuje to spodobal sie np jakiemus shaktarowi na spairgnu, z ktorym teraz negocjucje, i ktory da mu z 10 razy wiecej niz wisla.
Jazda, Jazda, Jazda - BIAŁA GWIAZDA!!!!
Odpowiedz cytując