Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7003
Stary 04.02.2010, 19:27
Faktycznie troche nie pomyslalem .
Ciezka sprawa ze w rok czasu nikt nie zbudowal klatek...chore to wszystko jest.
Mamy dwie trybuny,powstaje trzecia i narozniki.
Czwarta stanela.
Po powstaniu naroznikow odpada nam jedna bo sie nie da na nia wejsc

Tylko sie polozyc i smiac...

A i jeszcze ktos wczesniej pisal ze liczy ze moze zagramy na trzech trybunach ...tylko tyle ze murway bedzie brak...

Ta budowa zaczyna wyrastac na najwieksza kpine ostatnich lat...
Odpowiedz cytując