Faktycznie troche nie pomyslalem .
Ciezka sprawa ze w rok czasu nikt nie zbudowal klatek...chore to wszystko jest.
Mamy dwie trybuny,powstaje trzecia i narozniki.
Czwarta stanela.
Po powstaniu naroznikow odpada nam jedna bo sie nie da na nia wejsc
Tylko sie polozyc i smiac...
A i jeszcze ktos wczesniej pisal ze liczy ze moze zagramy na trzech trybunach ...tylko tyle ze murway bedzie brak...
Ta budowa zaczyna wyrastac na najwieksza kpine ostatnich lat...